zamknij

Sport i rekreacja

PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź - GKS Wikielec [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2018-05-20, Autor: Piotr Mika

Widzew Łódź ponownie stracił pozycję lidera na rzecz Lechii Tomaszów Mazowiecki. Aby odeprzeć atak tomaszowian i potwierdzić, że są faworytem do awansu, podopieczni Franciszka Smudy muszą pokonać ostatni zespół ligi - GKS Wikielec.

WIDZEW ŁÓDŹ 3:0 (3:0) GKS Wikielec

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

Dziękujemy państwu serdecznie i od razu zapraszamy na kolejną relację na żywo, już w środę Widzew pojedzie do Łowicza zmierzyć się z tamtejszym Pelikanem. Do zobaczenia!

PO MECZU

Dzięki temu zwycięstwu łodzianie wracają na fotel lidera grupy pierwszej III ligi.

PO MECZU

Zasłużone zwycięstwo Widzewa. Łodzianie byli dzisiaj zdecydowanie lepsi i pokazali to na boisku. Wynik 3:0 to chyba najniższy wymiar kary dla GKS-u, który już na pewno spadnie z III ligi.

3:0 (90 +4')

KONIEC! Widzew Łódź wygrywa z GKS-em Wikielec 3:0!

3:0 (90 +3')

Widzew jeszcze próbował zdobyć bramkę, Kazimierowicz ładnie wszedł w pole karne ale jego strzał w ostatniej chwili wybili obrońcy.

Obie drużyny chyba czekają już na końcowy gwizdek.

3:0 (90 +2')

Miller lekko w pole karne, do piłki dopadł Mąka i zaraz upadł na ziemię. Sędzia pozostał jednak niewzruszony, piłka dla GKS-u.

3:0 (90 + 1')

Sędzia doliczył cztery minuty.

3:0 (90')

Kozłowski ładnie pokazuje się w ofensywie, przełożył rywala i znów próbował lewą nogą, tym razem płasko na krótki słupek. Niestety piłka minęła bramkę Suszczewicza.

3:0 (89')

Mateusz Jajkowski zagrał prostopadłą piłkę, jednak żaden z jego kolegów nawet do niej nie ruszył.

3:0 (88')

Niebezpieczeństwo zażegnane, Humerski łapie piłkę.

3:0 (87')

Akcja Wypniewskiego lewą stroną i goście wywalczyli rzut rożny.

3:0 (87')

Pigiel próbował strzału zza pola karnego, ale został zablokowany.

3:0 (86')

Mąka odważnie wszedł w pole karne i gdy wydawało się że zaraz stanie oko w oko z Suszczewiczem to jeden z obrońców zdołał odebrać mu piłkę.

3:0 (86')

Widzew już w komplecie.

3:0 (84')

Dośrodkowanie w pole karne łodzian, Humerski wybija piłkę i przy okazji obija Kostkowskiego i jednego z rywali. Kostkowski schodzi aby służby medyczne mogły go opatrzyć.

3:0 (83')

Chociaż Widzew w drugiej połowie wciąż ma przewagę, to tempo gry jest dużo niższe. Gospodarze kreują mniej sytuacji, stąd jak na razie nie mamy zmiany wyniku.

3:0 (82')

Ależ próba Kozłowskiego! obrońca uderzył zza pola karnego, ale Suszczewicz zdołał zatrzymać jego strzał.

3:0 (81')

Łodzianie próbuję krótkimi podaniami przedostać się pod pole karne rywali, ale GKS dobrze się broni.

3:0 (80')

Kolejna zmiana w Widzewie, schodzi Demjan, a za niego na boisku pojawił się Kozłowski. Opaskę kapitana przejął Humerski.

3:0 (79')

Michalski indywidualnie, ułożył sobie piłkę na lewej nodze, niestety uderzył niecelnie.

3:0 (78')

Łodzianie cały czas rozgrywają piłkę na połowie gości.

3:0 (76')

Kontra GKS-u, ale zabrakło dokładności i Widzew przejmuje futbolówkę.

3:0 (75')

Zmiana w zespole gości, Sobociński zszedł, a wjego miejsce wszedł Tomczyk.

3:0 (74')

Kontra łodzian, Michalski faulowany na 30. metrze od bramki rywali. Zółtą kartkę za ten faul obejrzał Piórkowski.

3:0 (73')

Dzisiejsze spotkanie na trybunach odląda 16 437 kibiców!

3:0 (72')

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony w pole karne gości i jeden z obrońców ratuje się wybiciem na rzut rożny.

3:0 (71')

Dobry, daleki przerzut do Mąki, ten wpada z piłką w pole karne ale w ostatniej chwili Suszczewicz wyłapuję piłkę spod jego nóg.

3:0 (70')

Pięczek podaniem wyrzucił Mąkę do narożnika boiska i obrońca zgości zdołał zatrzymać skrzydłowego Widzewa.

3:0 (69')

Akcja gości prawą stroną, ale obrońcy łodzian radzą sobie z tym atakiem.

3:0 (69')

Zmiana także w Widzewie, Mąka zastępuje Zuziaka.

3:0 (68')

Zmiana w zespole GKS-u, Szymon Jajkowski za Nowińskiego.

3:0 (67')

Zuziak uderzał bezpośrednio na bramkę, ale zrobił to bardzo niecelnie.

3:0 (66')

Miller próbował zagrać prostopadle do Michalskiego, zrobił to niecelnie, ale był faulowany.

3:0 (65')

Zmiana w zespole Widzewa, boisko opuszcza Kacper Falon, a w jego miejsce wejdzie debiutant, Marcel Pięczek!

3:0 (64')

Próba rozegrania akcji przez GKS zakończona przez gwizdek sędziego - spalony.

3:0 (64')

Akcja gości, Miller wybija piłkę na aut.

3:0 (63')

Miller dostał dobrą piłkę w narożniku pola karnego, przymierzył z prawej nogi ale Suszczewicz złapał jego strzał.

3:0 (61')

Suszczewicz broni na raty, widzewiacy próbowali jeszcze wbić piłkę do bramki ale golkiper gości był w tej sytuacji faulowany.

3:0 (60')

Michalski przedzierał się się prawą stroną i został nieprzepisowo zatrzymany na 25. metrze od bramki rywala. Za ten faul żółtą kartkę obejrzał Gurow.

3:0 (59')

Jeden z zawodników Widzewa faulował bramkarza gości w walce o piłkę.

3:0 (58')

Zagranie ręką jednego z gości w okolicach narożnika boiska, będzie dobra okazja do dośrodkowania.

3:0 (58')

Kontra GKS-u i w ostatniej chwili Sylwestrzak wyjaśnia sytuację!

3:0 (57')

Goście próbowali przenieść piłkę pod pole karne Widzewa, ale znów czujnie Humerski przechwytuje piłkę.

3:0 (55')

Zuziak zagrywa, Sylwestrzak uderza głową, ale znowu ponad bramką! Było blisko!

3:0 (55')

Rzut wolny dla Widzewa, będzie kolejna okazja do zdobycia bramki.

3:0 (54')

Tym razem próba rozegrania akcji przez łodzian, ale Demjan został złapany na spalonym.

3:0 (53')

Próba gości jednak bardzo nieudana. Humerski zacznie od bramki.

3:0 (52')

Ależ okazja Widzewa! Piłka po dośrodkowaniu Zuziaka trafia do Sylwestrzaka który przenosi futbolówkę ponad bramką! Mogło być już 4:0!

3:0 (50')

Rzut wolny dla widzewa na ok. 30. metrze od bramki gości.

3:0 (49')

Kontra gości, Nowiński dośrodkowuje ale piłka mija pole karne, a wrzutkę z drugiej strony wyłapuje Humerski.

3:0 (48')

Gramy! Od razu Widzew ruszył z akcją, ale Niedziela został zablokowany w okolicach pola karnego.

3:0 (47')

Przerwa w grze, serpentyny na boisku. GKS także zaczął drugą połowę w innym składzie niż pierwszą. Płoskiego zastąpił Gurow, a Górskiego Wypniewski.

3:0 (46')

Zaczęli! Widzew wyszedł na boisko z jedną zmianą, Dario Kristo został zastąpiony przez Michała Millera

PRZERWA

Piłkarze już wrócili na boisko, zaraz zaczynamy drugą połowę

PRZERWA

Widzew gra dzisiaj koncert. Nie licząc dwóch, trzech momentów kiedy gospodarze pozwolili GKS-owi wejść na własną połowę, to kontrolują oni kompletnie to spotkanie. Wyprowadzają akcję za akcją i zasłużenie prowadzą 3:0, a mogli nawet wyżej.

3:0 (45 + 1')

Koniec pierwszej połowy!

Sędzia doliczył jedną minutę.

3:0 (45')

GOL GOL GOL!!! Kristo prostopadle do wychodzącego z lewej strony Michalskiego, a ten lekką podcinką, bez żadnego kłopotu pokonał Suszczewicza! 3:0!

2:0 (43')

Goście wyszli z kontrą, ale Pigiel dobrze wybija piłkę głową. Widzewiacy próbowali wyprowadzić własny atak ale stracili piłkę.

2:0 (42')

Kolejna akcja łodzian, Zuziak próbował dośrodkowania z lewej strony i będzie kolejny rzut rożny. Czy będzie trzecia bramka po stałym fragmencie?

2:0 (40')

GOOOOOOOOOOL 2:0!! Zuziak dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Kostkowskiego, który pakuje piłkę do siatki!

1:0 (40')

Tym razem Falon z lewej strony wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

1:0 (39')

Dośrodkowanie Zuziaka z lewej strony, ale obrońcy wybili piłkę.

1:0 (39')

Goście nie mieli pomysłu na rozegranie akcji i szybko stracili piłkę.

1:0 (38')

Faul Niedzieli na połowie rywala.

1:0 (37')

Dobra akcja łodzian, Kristo zagrał do Falona, ten spróbował mocno zagrać w pole karne, ale został zablokowany.

1:0 (36')

Falon zagrał w pole karne do Michalskiego, niestety zbyt mocno. Goście rozpoczną od bramki.

1:0 (35')

Do piłki doskoczył Rafał Śledź, ale piłka przeleciała daleko od bramku Humerskiego.

1:0 (35')

Tym razem faul Kostkowskiego i będzie okazja dla gości do dośrodkowania.

1:0 (34')

Demjan faulowany w środku pola.

1:0 (33')

Demjan uderzał z narożnika pola karnego, ale Suszczewicz był na posterunku!

1:0 (32')

Dobra akcja Nowińskiego lewą stroną, ale jego dośrodkowanie w pole karne przeciął Humerski. Widzew musi uważać na kontry gości.

1:0 (31')

Michalski próbował przedrzeć się prawą stroną, niestety stracił piłkę.

1:0 (30')

Falon dobrze zagrał do Zuziaka, ten oddał piłkę do środka ale piłka została posłana za plecy Demjana i ten zdołał jedynie trącić ją piętą, Suszczewicz łapie. To była bardzo dobra akcja łodzian!

1:0 (29')

Kolejna akcja Widzewa, jednak nic z tego nie wyszło. Suszczewicz od bramki.

1:0 (27')

Ależ kontra GKS-u! dośrodkowanie z lewej strony, niepilnowany Płoski dopadł do piłki, ale uderzył ponad bramką! Było bardzo groźnie!

1:0 (26')

Dobra okazja Michalskiego! dostał piłkę na skraju pola karnego, niepilnowany przyjął i uderzył, ale Suszczewicz broni!

1:0 (25')

Falon tym rzaem lewą stroną, ale Kristo źle przyjął piłkę i łodzianie wywalczyli tylko aut.

1:0 (25')

Falon ładnie wszedł w pole karne z prawej strony, próbował dogrywać do środka jednak goście poradzili sobie także z tym atakiem.

1:0 (24')

Widzew rozgrywa od tyłu, ostatecznie Kristo faulowany w środku pola.

1:0 (23')

Michalski płasko w pole karne, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

1:0 (22')

Falon faulowany w środku pola, piłka do Pigiela który dośrodkowuje do Demjana, niestety Słowak skierował piłkę wysoko ponad bramkę Suszczewicza.

1:0 (21')

Falon uderzał z ok. 20. metra, lecz piłka minęła bramkę.

1:0 (20')

Niedziela próbował rozegrać akcję z Michalskim, ale ten drugi niestety był na spalonym.

1:0 (20')

Akcja gości, ale Pigiel z Zuziakiem zażegnują niebezpieczeństwo.

1:0 (19')

Widzew cały czas przebywa na połowie GKS-u, kolejna bramka wydaje się kwestią czasu.

1:0 (18')

Piłka przeszła przez pole karne, ale łodzianie zdołali wywalczyć jeszcze aut.

1:0 (17')

Michalski próbował zagrać prostopadle do Demjana, ale obrońcy zdołali to przeciąć. Kolejny rzut rożny.

1:0 (17')

Akcja GKS-, dośrodkowanie z lewej strony i Pigiel dobrze zażegnuje niebezpieczeństwo wybiciem piłki głową.

1:0 (15')

Obrońcy wybili piłkę, przejął ją Zuziak i spróbował dośrodkowania. Ostatecznie piłkarze z Wikielca poradzili sobie z tą sytuacją.

1:0  (15')

Niedziela dośrodkowuje z prawej strony i obrońcy wybijają piłkę na kolejny rzut rożny.

1:0 (14')

Akcja GKS-u, ale piłka opuściła linię końcową boiska, Humerski zacznie od bramki.

1:0 (12')

Poprzeczka! Kostkowski dostał dobrą piłkę w polu karnym, uderzył z powietrza ale bramkarz zdołał sparować ten strzał na poprzeczkę!

1:0 (11')

Widzew znów naciska, kolejny rzut rożny.

1:0 (10')

GKS probował zaatakować, ale gospodarze dobrze wypchnęli rywali ze swojej połowy.

1:0 (8')

Michalski dośrodkował, do wybitej przez obrońców piłki dopadł Zuziak ale uderzył wysoko ponad bramką.

1:0 (8')

Michalski chyba próbował dośrodkować, ale wyszedł z tego strzał! Suszczewicz zbija piłkę na rzut rożny.

1:0 (7')

Widzew mocno naciska na rywali, przed chwilą Falon próbował dośrodkować, a teraz Zuziak wywalczył rzut wolny na wsyokości pola karnego.

1:0 (5')

GOOOOOOOOOOOL!! Michalski z rzutu rożnego wprost na głowę Kisto i Widzew już prowadzi! Brawo!

0:0 (5')

Zuziak dobrze przerwał kontrę GKS-u, Widzew popędził ze swoją akcją i mamy korner.

0:0 (4')

Główkował Śledź, ale bardzo lekko i Humerski spokojnie łapie piłkę.

0:0 (4')

Faul w środku pola jednego z widzewiaków i GKS będzie miał szansę na dośrodkowanie,

0:0 (3')

Widzew próbuje rozegrać atak pozycyjny, piłka wychodzi jednak na aut.

0:0 (2')

Gramy, służby szybko poradziły sobie z bałaganem przy bramce Humerskiego.

0:0 (1')

Od razu mamy przerwę w grze, kibice wrzucają serpentyny na boisko.

Widzew 0:0 GKS (1')

Zaczęli! Gospodarze przy piłce.

PRZED MECZEM

Piłkarze właśnie wychodzą na boisko! Widzewiacy wystąpią tradycyjnie w jednolitych czerwonych strojach, goście natomiast w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.

Znamy już składy obu zespołów!

WIDZEW: Humerski - Sylwestrzak, Kazimierowicz, Michalski, Kristo, Zuziak, Niedziela, Demjan, Pigiel, Falon, Kostkowski

GKS: Suszczewicz - Kacperek, Sobociński, Jajkowski, Śledź, Nowiński, Płoski, Piórkowski, Górski, Tomkiewicz, Kołcz

Łodzianie są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Mamy nadzieję, że piłkarze udowodnią to na boisku i pewnie pokonają ostatni zespół w tabeli.

Witamy państwa bardzo serdecznie w naszej relacji minuta po minucie! Już za ok. 15 minut rozpocznie się spotkanie 29. kolejki III ligi, w którym Widzew Łódź podejmie na swoim stadionie GKS Wikielec.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 1